Lenka Š. photo

Lenka Š. 
Hlídací revír: Brno
Vlastní zvířata: pes Arnie
Mluvi jazyky: English
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ne
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets

Něco o mně

Myslím si, že jsem kočičí i psí člověk. Jelikož mám doma už 11 let bojácnou fenku z útulku, tak nemohu mít vlastní kočičku anebo koucoura. Psice by se s kočkou bohužel nesnesla. Ale vynahrazuji si to častou návštěvou kočičí kavárny Pelíšek v Brně a také hlídáním kočičích parťáků mých kamarádů. Vždycky mě tak nějak nabijí energií a zlepší mi den.

Pracuji v Centru pro rodinu a sociální péči v Brně a mám na starosti projekt, který se věnuje problematice sendvičové generace - pečujícím současně o děti a stárnoucí rodiče. Práce je to flexibilní a jsem zde na zkrácený úvazek. Mám tak dost času věnovat se vašim mazlíčkům.

Ačkoli sama kočku nemám, mám s hlídáním koček zkušenosti a jsem ráda v jejich přítomnosti. Mám pochopení i pro bázlivé kočky, které se nechtějí moc kamarádit. Nechám jim vždy prostor, aby se samy rozhodly, jestli za mnou chtějí přijít anebo mě budou raději pozorovat z povzdálí. Pokud by bylo potřeba podávat kočce léky, tak se nemusíte bát. Společně s vaším kočičím parťákem to zvládneme.

Moc si vážím toho, že mi svěříte kočičku či koucourka na chvilku do péče. Budu se o něj starat jako by byl můj vlastní.

 

ABOUT ME 

I love cats as well as dogs. I have a dog from a shelter at home. Unfortunately, the dog doesn't like cats, so I can't have one. I like to visit the cat cafe Pelíšek in Brno. And I also look after my friends' cats. It always makes my day.

I work in non-profit organization "Centrum pro rodinu a sciální péči". I deal with the issue of the sandwich generation. I help people who have children and care for elderly parents. It's flexible part-time job, so I have time to take care of your pets.

I have experience in looking after cats, even though I don't have one. I understand fearful cats, I don't force them to come into contact. If the cat needs medicine, I can give it to her. 

I appreciate you trusting me with your cat.