Berenika T. photo

Berenika T. 
Hlídací revír: Brno
Vlastní zvířata: kočky Sofie a Líza, kocour Jonáš, pes Jessie
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ne
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets

Něco o mně

V Brně bohužel zatím žádná zvířata nemám, ale doma u rodičů máme v domácnosti tři kočky a psa. Všichni už jsou postarší, protože je moji rodiče pořizovali, když jsem byla ještě malá. Staráme se o ně ale hezky, takže všichni chlupáči si zatím dopřávají zdravého seniorského života.

Pocházím z malé vesnice nedaleko Zlína. V současné době studuji na pedagogické fakultě v Brně. Když nejsem doma u rodičů, tak mi často všechna moje zvířata chybí. Proto jsem moc ráda, že mohu pracovat v HolidayCat, protože mám možnost pravidelně vidět roztomilé kočičáky.

 

About me

 Unfortunately, I don't have any pets in Brno yet, but at my parents' house we have three cats and a dog. All of them are older because my parents got them when I was a kid. We take good care of them, though, so all the furballs are enjoying a healthy senior life for now.

I come from a small village near Zlín. I am currently studying at the Faculty of Education in Brno. When I am not at home with my parents, I often miss all my animals. That's why I am very happy to work at HolidayCat because I have the opportunity to see cute kitties regularly.