Berenika T. photo

Berenika T. 
Hlídací revír: Brno
Vlastní zvířata: kočičky Sofie a Líza, kocourek Jonáš, pejsek Jessie
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ne
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets

Něco o mně

Byla jsem nadšená, když jsem zjistila, že mi rodiče k šestým narozeninám koupili kočku. Od té chvíle se naše domácnost rozrůstala. Asi o rok později jsme si pořídili další kočku a když po nějaké době porodila koťátka, nemohli jsme odolat - nechali jsme si z vrhu jednoho kocourka. Doma máme stále tyto tři kočky a také jednoho psa.

Pocházím z malé vesnice nedaleko Zlína. V současné době studuji němčinu zde v Brně. Když nejsem doma, všechna moje zvířátka mi moc chybí. Proto jsem nadšená, že mohu pracovat tady v HolidayCat, protože mám možnost pravidelně vidět roztomilé kočičí tváře.

Starat se o zvířata mě naplňuje radostí a jejich přítomnost mi vždy rozjasní den.

 

About me

I was exhilirated when I found out that my parents got me a cat for my 6th birthday. From that point on, our household grew and we got another cat a year or so later. When one of our cats had kittens, we couldn't help ourselves - we had to keep on of them. To this day, we still have these 3 cats and we also have a dog.

I come from a small village near Zlín and I'm currently studying German here in Brno. When I'm not at home, I miss all my animals dearly, that's why I'm thrilled to be working here at HolidayCat, because I get to see cute faces of cats regularly.

Taking care of animals fills me with joy and always makes my day brighter.