Barbora J. photo

Barbora J. 
Hlídací revír: Praha-východ, Praha 6, Praha 7
Vlastní zvířata: Sputnique, Gagarine, Miir, Baiquonoure, Koroljov, Valentina Tereshkova, Mikeš
Mluvi jazyky: Český English Slovenský
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ano
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets

Něco o mně

Mám moc ráda zvířata a od dětství chovám kočky. Nejprve to pro mě byla milá stvoření, se kterými jsem si hrála a mazlila se s nimi, později jsem si uvědomila, že mě velice baví studovat jejich chování více do hloubky. S kočkami (a s chováním zvířat obecně) je tedy spojeno i moje studium - zoologie na přírodovědecké fakultě UK. Mám doma sedm kočičích osobností, se kterými se nikdy nenudím a považuji je za svoje nejbližsí přátele, a protože mám ráda přírodní vědy obecně a původně jsem se chtěla věnovat astrofyzice a kosmonautice, mám doma smečku "kočkonautů", ke kterým později přibyl nalezený krasavec Mikeš.

Jako výzvu beru problémové chování zvířat, a protože jsem dlouhou dobu pracovala jako dobrovolnice v kočičím útulku, nezaleknu se ani kočiček, které se s lidmi tak úplně nekamarádí.

Většinu času v mém životě věnuji svým kočkám a studiu, ale ve chvílích volna se ráda proběhnu, věnuji se výtvarně činnosti, nebo si ráda poslechnu dobrou hudbu a třeba si i zatančím.:)

Mým cílem je starat se o kočičky tak, aby byla vždy maximálně spokojená zvířátka i jejich majitelé.

 

My life has always been related to cats. Since I was a little girl, I knew there was something very special about these lovely creatures and as I got older, I realized that I’m not only taking them as cute pets, but also as my closest friends. Observing their behavioral patterns led me to my recent studies of zoology at Charles University. As a little geek obsessed with natural sciences, I’ve found pleasure in naming my cats some cute cosmonautic names to honor astrophysics and cosmonautics that I’ve always been interested in.

It's very rare that I do something else than enjoy the company of my furry friends or study in my free time, but when that happens, I love to go for a long run, do some arts, or listen to my favorite music (and dance when no one is watching ;) ).

I love and accept different cat personalities and therefore I don’t only like the “good” guys, but I’m also interested in those who don’t seem to have much affection towards humans and as a former cat shelter volunteer I don’t get spooked by “bad kitties”.

I do my best to “speak cat” the way not only cats, but even their owners would feel satisfied. :)