Barbora K. photo

Barbora K. 
Hlídací revír: Vinohrady, Nusle, Smíchov
Vlastní zvířata: Matylda, Malenka, Lara | Pišta | Luna
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ano
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets

Něco o mně

Ahoj! 

K práci kočičí chůvy jsem se dostala, protože miluji zvířata a prakticky celý život se o ně starám. Kočky okolo mě byly už když jsem vyrůstala, moji rodiče jsou nadšenci, zbožňují zvířata a nesnesli pohled na žádné zvíře v nesnázích  -  chovali britského kocoura Edu a později starou paní Micinku. Spousta psů a společnost nám dělala i morčátka, králík i křeček. Kromě toho jsme se úplnou náhodou dostali k chovu exotického ptactva, rodiče doma pečují o ary, kakadua a žaka. Asi pochopíte, že v podstatě ihned když jsem se osamostatnila, nedokázala jsem si představit život bez zvířecího kamaráda. Můj první společník byl zrzavý kocour František z útulku, se kterým nové bydlení začalo být domov. Dnes se starám 3 kočky - Matyldu, Malenku a Čertíka, křečka Pištu a starou potkanici Lunu. 

Celý život jsem vyrůstala obklopená zvířaty a zkrátka si nedokážu představit život bez nich. Kočky a hlodavci jsou moji nejoblíbenější.

Ve volném čase jsem nejradši v přírodě s knihou, věnuji se výtvarnému umění a nebo si ho užívám někde v galerii. Miluji kulturu, muzea a hudbu, ale nejradši se nakonec stejně vracím domů ke zvířatům. 

-

Hello!

I got to the catsitter job by just loving animals. Practically they were with me my whole life. Cats in the childhood, my parents are animals crazy like me so we had two cats - british cat Eda and old lady Micinka, Lots of dogs and we also had rodents (hamsters, rabbit and rats). Anyways we went by a coincidence to an exotic bird care - macaw, kakadu and african grey parrot. You can quess that immediately when I started living by my own I needed a animal support! My first one was a rescue ginger cat František. Now am taking care of three cats Matylda, Malenka and Čertík, hamster Pišta and old rat Luna.

Whole life I was living surrounded by animals so I can´t even imagine living without them. Cats and rodents are my favourite. 

In a free time I like to spend time in a nature with a good book, I do art or I enjoy it in museums or galleries. I love culture, music and nature. Mostly I just love getting back home to my lovely pets.