Alžběta J. photo

Alžběta J. 
Hlídací revír: Praha 3, 2, 1, 10
Vlastní zvířata: kočka Minda
Mluvi jazyky: Český English Slovenský
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ne
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets

Něco o mně

CZ/ Od malička miluju zvířata, hlavně kočky a psy, kterých už pár mým životem prošlo. Už jako malá holka jsem domů tahala různá zatoulaná zvířata a ke každým vánocům jsem chtěla psa. Bydleli jsme tehdy v paneláku, takže místo psa jsem jednou dostala kocoura Silkena a od té doby jsou kočky moje nejoblíbenější. Nakonec i na psa došlo, ale momentálně jako obyvatelka malého bytu dávám přednost zase jen kočkám. V této chvíli bohužel žádné zvíře doma nemám, o to víc si užívám mazlení jiných kožíšků :) 

V civilním životě se živím jako grafička, věnuji se zejména tištěné grafice a sazbě. Grafika, umění a vizuální vyjádření je i mé hobby. Jsem Pražačka, celý život bydlím v Praze, momentálně na rozmezí Žižkova a Vinohrad. 

Ráda se setkávám s přáteli, vařím, maluji a učím se novým věcem. 

 

 

ENG/ I love animals since my childhood, especially cats and dogs,  with few I had strong relationships through my life. Already as a little girl, I was taking home various stray animals and for every Christmas I wanted a dog. We lived in a apartment building at that time, so one day I got a cat Silken  instead of a dog and since then cats are my favorite animals. During the time, some dogs occurred in my life too, but currently I prefer again only cats (as someone, who live in a small apartment). At this moment I have no animal at home, unfortunately, but all the more I'm enjoying petting other furs :)

In civilian life I 'm a graphic artist, especially in printed graphics and typesetting. Graphics, art and visual expression are also my hobbies. I am living in Prague for my whole life, currently on the border of Žižkov and Vinohrady.

I like meeting my friends, cooking, painting and learning new things.