Veronika J. photo

Veronika J. 
Hlídací revír: Praha 6 - Ladronka, Petřiny, Motol, Břevnov, Střešovice
Vlastní zvířata: Dasyna (fenka), Ťapinka, Bublinka (na fotce), Čiko (briťák)
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ne

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ano
Bere pejsky k sobě: Ne

Něco o mně

Verča už od mala vyrůstala mezi zvířaty. Dnes má doma kočky hned tři a to kocoura Čika, velkého a přátelského Briťáka. A dvě kočičky Bublinu a Ťapku, které si přivezla z útulku. Kromě koček má také fenku Dasynku, jedná se o starší psí dámu s cukrovkou, která letos oslaví 11 narozeniny.

Je studentkou posledního ročníku přírodovědného gymnázia Arabská. Po maturitě by ráda studovala na Přírodovědecké fakultě Karlově v Praze. Ve volném čase ráda poslouchá hudbu, chodí ven s přáteli a příležitostně zkouší různé sporty (od tenisu po horolezectví).

Something about me

 

Veronika used to grow up among animals. Today she already has three cats, one is the tomcat named Čiko which is big and friendly British cat and the other two cats (Bublina and Ťapka) she took up from shelter. In addition to cats, she also has a dog named Dasynka, an older female lady with diabetes who will celebrate 11 birthdays this year.

She is student of the last year of the nature science in the high school Arabská. After graduation she would like to studying in the Faculty of Science at Charles University in Prague. In her free time she likes listen music, going out with her friends and trying various sports (from tennis to climbing).