Michaela D. photo

Michaela D. 
Hlídací revír: Brno a okolí
Vlastní zvířata: britská modrá Jenkins, 2 domácí kocourci Garry a Ugo
Mluvi jazyky: English
Auto k dispozici: Ano

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ano
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets

Něco o mně

Kočky a nejen ony jsou se mnou už od mého dětství. Díky benevolentnímu přístupu mých rodičů jsem měla doma vícero mazlíčků. Kočku, psa, hady, pavouka atd. a od doby, kdy jsme se přestěhovali na vesnici přibyly např. slepice, později 2 další psi, zakrslý králík atd. Nyní bydlím v Brně s 2 kocourky.

Jsem studentka VŠ dvouoboru - Management rozvoje měst a regionů s rozšířením o Cestovní ruch. Cestování je moje veliká srdeční záležitost, takže si studium zpříjemňuji stážemi a studijními pobyty v rámci Erasmus plus, nebo v létě jezdím na pracovní sezónu do zahraničí. Po dobu studia pracuji brigádně jako servírka v Brně. 

There are not just cats following my life from my childhood. My parents had been very benevolent and I could have various pets like dog, snakes, spider etc. later on we had moved from city to the small village, so we got chickens, 2 more dogs and more. Now i have been living in Brno with 2 cats.

I am a student of The College of Regional Development directed on Managament and regional development and Tourism. I liko to travel, so I participate on the work or study interships by Erasmus plus, to make my studies more pleasant. During summers I work temporaly abroad. 

Desde cuándo era pequeña había tenido varios animales en mi casa. Mis padres me dejáron a tener los gatos, los perros, los serpientes, una araña etc. Luego con mi família habíamos mudado a un Pueblo donde hay gallinas, 2 perros más, conejo y más. Ahora vivo sola en Brno con 2 gatos.

Soy estudiante del universidad de Management de desarollo regional, haciendo doble grado con Turismo. Me encanta viajar, entonces a menudo hago los intercambios de la programa Erasmus plus. Cada verano me voy a trabajar en España durante las temporadas.