Eliška J. photo

Eliška J. 
Hlídací revír: Praha 8, 9
Vlastní zvířata: Špringršpaněl Cooper
Mluvi jazyky: Český English
Auto k dispozici: Ano

Hlídá kočky: Ano
Venčí pejsky: Ano
Bere pejsky k sobě: Ne
photo_pets
Sphinx-rodinka
Izabelka
Kobi
Ragdollka Elvírka
Ragdollka Rose
Briťáček Klement
Milu & Kelpie (Norwegian Forest cat)
Lovely Gilbert

Něco o mně

Od malička jsem vyrůstala s kočkou Sisinkou, která mi nedala nic zadarmo a naučila mě tak vše, co jsem v pozdějším životě u koček potřebovala umět. Nyní se věnuji dočaskám - koťátkům, co potřebují nový domov a místo pobytu v útulku jsou na vymazlení u mě. Můj život vždy provázelo mnoho koček a proto se moc těším na Vaše miláčky.

Co se týká psů: Už 8.rokem pracuji v útulku Libeň, věnuji se nápravě neadoptovatelných psů a navracím je zpět do plnohodnotného normálního života. Nyní studuji fyzioterapii pro malá zvířata, především pro psy, ale občas se naskytne i kočičí pacient.  Mám svého anglického špringršpaněla - je to kastrovaný dospělý pes, se všemi psy vychází bez problémů a pomáhá mi socializovat jedince, kteří si nevěří nebo neumí komunikovat s jinými psy.

 

About me:

From my childhood I grew up with a cat Sisinka, who gave me nothing for free and taught me everything I needed to know abouth cats later in life. Now I take care of shelter cats - kittens who need a new home and be petted. My life has always accompanied many cats and therefore I look forward to your cats.

Me and dogs: I have been working for eight years in the Liben shelter, I am dedicated to the correction of non-adaptable dogs and return them to full-fledged normal life. Now I study physiotherapy for small animals, especially for dogs, but sometimes a cat patient also occurs.

I have English Springer Spaniel - it is a castrated adult dog, with all dogs coming out without problems and helps me socialize individuals who do not believe or can not communicate with other dogs.